!

28 сентября 2012

Куди інвестують гроші?

Все и всем. | Комментарии (0)

В умовах високих інфляційних ризиків зберігати гроші «під матрацом» стає економічно невигідним. Виходом із ситуації є інвестування своїх вільних грошових коштів у дохідні активи. Куди краще вкладати гроші?

Кожна країна має свою специфіку і свої пристрасті в інвесторів. Наприклад, в Росії, за обсягом залучених коштів лідирують банківські депозити. На даний момент, на банківських депозитах населення розмістило близько десяти трильйонів рублів. На другому місці знаходяться інвестиції в нерухомість.

в разі успіху
Новини громадського і ділового життя на порталі - Винницкий бизнес портал.

Специфікою України є орієнтир на покупку нерухомості в стадії будівництва і продажу її на вторинному ринку. На американському ринку, інвестори вважають за краще заробляти на нерухомості, здаючи її в оренду. Тобто, рентний дохід.

Раз вже мова пішла про американців, куди американці воліють інвестувати свої заощадження? На першому місці знаходяться державні облігації федерального казначейства США. Друге місце належить антикваріату і творів мистецтва. Вельми популярним напрямком інвестування є нерухомість.

Американці так само інвестують в різні страховки, банківські депозити, пенсійні фонди. Досить популярними є венчурні інвестиції. При фінансуванні венчурних проектів, в разі успіху, інвестор може розраховувати на багаторазове збільшення вкладених коштів, правда, подібне інвестування вважається дуже ризикованим і підходить тільки досить підготовленим інвесторам.

 Особливістю венчурного інвестування, є безпосередня участь інвестора у діяльності нового підприємства, тобто вкладаються не тільки гроші, але і зв'язку та досвід. Найчастіше, нові підприємства залучають інвесторів саме через їх досвіду і зв'язків. Досвід дорогого коштує ...

  • Заробити власні гроші - кредити.
  • Ідеї ​​та реалізація
  • Гарна ідея власного бізнесу на дому - організація обмінного пункту WebМoney ...
  •  (голосов: 0)
    Комментарии (0)