!

11 января 2013

Любіть науку, любіть і вчитися

Полезные советы на все случаи жизни | Комментарии (0)

«Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися...» – цей геніальний вислів належить славнозвісному філософу-мандрівнику Григорію Савичу Сковороду.

книга фото

Не одразу можна зрозуміти чітке значення цього афоризму. Кожна людина індивідуальна, а значить і сам світ сприймає по-своєму, недаремно ж кажуть у народі «Quot capita, tot sententiae». І це дійсно так, тим паче, що у кожного ще й власне ставлення до науки. Комусь вона подобається, а хтось би й взагалі її не бачив і не чув. Останнє можна трактувати так: чи людина вже настільки вивчилась, що вона її впоперек горлянки, або ж просто темна. Хоча можливі й інші варіанти.

Та не перевелись такі люди, які думають про науку, плекають її, як Максим Рильський нашу рідну мову. А скільки всього досяг наш світ за останні роки?! І це ж не просто так. Все це – завдяки жаги й любові до науки! Звичайно дещо взяте й з голови, потрібні ж світі й якісь нововведення. Та скільки б головка наша не видавала блискучих думок, а без науки тут ніяк. Все наука. І виріб наш – не тільки як наукова праця, а й наукове досягнення.

А якщо зазирнути ще глибше, то як багато цікавих наук можна знайти! І ті ж тобі мови, з їх перлами: сленгами, діалектами. Чи математика: алгоритми, дроби. Кому що смакує!

Можна вік прожити, а все не вивчити. Адже світ науки нескінченний й щодня може удосконалюватись, щось нове виявляти, а щось змінювати й відкидати. Тож можна все життя вчитись, навчатись, головне – свого не цуратись!

  • Продовження теми - "Нові ідеї для бізнесу".
  • Бізнес на рваних джинсах
  • Чi корисно пити пиво?
  •  (голосов: 0)
    Комментарии (0)