!

31 мая 2013

Як зміцнити нервову систему?

Полезные советы на все случаи жизни | Комментарии (0)

Життя така цікава і весела штука, що іноді хочеться волосся на голові рвати. І вже явно не від того, що все так просто, гладко і радісно.

Іноді накочує, накопичується, трапляються деякі проблеми, ми конфліктуємо з іншими людьми, переживаємо. Усе це призводить до постійних стресів і псує нашу нервову систему.

Проблеми на нервовому грунті можуть бути дуже глибокими і страшними, насправді. Це може доходити не до простої дратівливості, а до нервових тиків, проблем з пам'яттю і так далі.

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам не лише зміцнити нервову систему, але і менше піддавати її поганій дії надалі.

Оскільки основне джерело поганого впливу на нервову систему - стрес, з ним треба боротися. В першу чергу, треба уникати зайвих переживань, мислити позитивніше. Досить просто про це говорити, але на практиці цього досягти не так те і легко. Постарайтеся трішечки " забивати" на проблеми. Не в силу їх неважливості, а в силу усвідомлення того, що від ваших зайвих переживань або появи сивого волосся, проблеми не вирішуватися. Якщо трапляється якась стресова ситуація, спробуйте подивитися на неї під іншим кутом, знайти щось позитивне.

Нервы и не только
Якщо не хочеш витрачати нерви на пошук житла. Подивися Здесь, на інформаційному порталі міста Ахтирка.

У тих випадках, коли хтось вас провокує на конфлікт або суперечку, краще уникайте подібних замашок. Або ігноруйте людину, або дайте йому зрозуміти, що вам це зовсім не цікаво. Як правило, саме із-за якихось завзятих суперечок, дискусій, виникають глибокі конфлікти, які постійно роз'їдають нервові клітини.

Якщо ж ви дуже емоційна людина, яка(нібито) просто не може інакше і без скандалів, сліз, кидків посуду обійтися ніяк не може, самий час навчитися контролювати свої емоції. Зайва експресивність так само шкідлива для здоров'я. Ви як мінімум витрачаєте свою психічну енергію. Це жахливо стомлює. Ви і самі не раз могли помічати, як після якогось скандалу, почували себе виснаженими, як після важкого робочого дня.

Що ж до зміцнення нервової системи, то тут все досить прозоро. Намагайтеся менше піддаватися переживанням, зайвим фантазіям. Не треба створювати конфлікти і піддаватися провокаціям з боку оточення.

Щоб дати відпочити своїй нервовій системі, намагайтеся виділяти час для себе коханих. Виберете декілька днів в тиждень, коли у вас буде можливість побути деякий час наодинці, позайматися чимось самостійно. Це розслабляє, допомагає зібратися з думками.

Позитивні емоції так само добре впливають на зміцнення нервової системи. Проводьте час з близькими, ходіть в театр, кіно, вибирайтеся на природу.

І правильне харчування вносить внесок в зміцнення нервової системи. Не ігноруйте рибу у своєму раціоні, а так само сирі овочі і фрукти. Щоб стабілізувати сон і привести нервову систему в порядок, можете спробувати пити чаї на травичках, на зразок мати-й-мачухи.

  • Пиво при неврозах, стресах, тривозі.
  • Сервісний центр з ремонту та обслуговування принтерів, як iдея для бiзнесу. ...
  • Заробити власні гроші - кредити.
  •  (голосов: 0)
    Комментарии (0)