!
   
 
  Counter - Strike: стрільба з M4A1  
 
   
 
08-08-2012  15:18:01

Комп'ютерна гра «Counter - Strike» за своє багаторічне існування стала вже воістину легендарною грою, через яку вже пройшли кілька поколінь геймерів. Однак, незважаючи на спадковість, існують деякі питання, які до сих пір не перестають трясти розум новачків. Один з таких - це стрільба з М4А1. Для деяких багато нюансів залишаються невідомими, а насправді , не все так складно, як наприклад  муфта соединительная .

М4А1 - це пріоритетний вид зброї для новачків комп'ютерної гри «Counter - Strike», який також не втрачає своєї популярності та актуальності в більш досвідченого прошарку геймерів. Воно здатне рознести вщент не тільки курчат. Однак, тут є своя специфіка: досвідчені гравці добре знають як вести себе з М4А1, а от новачкам потрібно тільки вчитися.

Counter - Strike: стрільба з M4A1

Отже, до основних переваг цієї зброї, безперечно, можна віднести високу потужність і та солідну швидкість випуску куль. Звичайно, рівень пошкоджень не такий, як при стрільбі з АК - 47, але все - таки теж досить на високому рівні.

Стрільби з цієї зброї в комп'ютерній грі «Counter - Strike» ділиться на кілька різновидів:
  • спрей в бою на середніх і ближніх дистанціях;
  • стрільба по два - три патрони з використанням коротких стрейфів вліво - вправо. Такий самий прийом використовується для хитрості, але вже із застосуванням пауз і рухів в сторону;
  • стрільба по три - чотири патрони з використанням стрейфів;
  • стрільба по одному патрону на довгих дистанціях.

Кожну різновид стрільби необхідно застосовувати у певній ситуації. Тут гравець повинен сам оцінювати рівень необхідності застосування тієї чи іншої стрільби, оскільки кожна ситуація індивідуальна, а тому вимагає від геймера не універсального підходу.

У будь-якому випадку, град патронів і високий рівень пошкодень забезпечать вам позитивний результат при правильній оцінці ситуації. Але при цьому пам'ятайте, що найлегше вбити суперника - ворога в ближньому бою, використовуючи ефективний спрей.

До того ж, управління гвинтівкою М4А1 найбільш просте з усього арсеналу гвинтівок «Counter - Strike».