!
   
 
  Як самостійно побудувати хороший паркан з профлиста?  
 
   
 
08-08-2012  13:40:24

Як самостійно побудувати хороший паркан з профлиста, який здатний простояти досить тривалий період? Сьогодні багато хто задається подібним питанням. Хоча вiдповiдь не складнша, нiж купуваты меблi - aklas.com.ua/soft/ в iнтернет-магазинi "А-клас".

Для того, щоб домогтися максимальної стійкості майбутнього паркану, слід зробити досить міцне підгрунтя. В якості основи рекомендується використовувати металеві труби, діаметром сто міліметрів.

Довжина кожної опорної труби залежить від висоти споруджуваного паркану. Після того, як труби певної довжини підготовлені, а відстань винесення забору відома, важливо встановити трубні опори строго по прямій лінії на відстані трьох метрів одна від одной по всій довжині передбачуваного паркану.

паркан з профлиста

Орієнтовно по землі простягається капроновий шнур, по лінії якого відзначається місце майбутнього розташування труб. Під кожну опору потрібно викопати яму не менше ніж півметра в глибину, після чого зловити вертикальний рівень (можна використовувати схил, однак найбільш оптимальний варіант - звичайний будівельний рівень) і закріпити трубу.

Перевірити прямолінійність зафіксованих опорних стовпів, можна натягнувши капроновий шнур від першого до останнього стовпа, в ідеалі шнур повинен доторкатися кожної опорної труби.

Після того, як всі опорні стовпи розставлені, ями заливаються бетоном, що згодом дає вам гарантію того, що паркан простоїть вічно, в такому стані опори повинні простояти не менше трьох днів.

Після того, як розчин схопиться, на опори наварюються металеві рейки, товщиною в три-п'ять міліметрів. Зазвичай для забору висотою в два метри достатньо трьох рядів рейок. Після того, як основа забору зібрана, на ній закріплюється профлист. Кріплення профлиста до каркаса забору відбувається за допомогою болтів, для максимального ефекту якості болти розподіляються на відстані двадцять-тридцять сантиметрів один від одного. Закріпивши паркан по всьому периметру, ви можете вдосталь насолодитися виконаною роботою.

На сьогоднішній день багато будівельних фірм за надання подібних послуг беруть вельми пристойні гроші, що далеко не кожному по кишені, тому виходячи з міркувань економії коштів, краще зайнятися зведенням паркану власноруч, тим більше що інструкція у вас уже є. Зводячи паркан власними силами, ви економите масу грошей, наприклад вам не потрібно оплачувати доставку бетону, що є задоволенням не з дешевих.