!
   
 
  Стельові плитки  
 
   
 
30-07-2012  16:53:20

При виборі клейових стель слід особливу увагу звертати на стельову плитку, адже саме він неї залежатиме якість ремонту стельової поверхні.

Стельові плитки бувають двох видів.

Держава повернулася до будівельників обличчям
"Держава повернулася до будівельників обличчям" - подробыцi вiд Іван константинович Балабан .

Перший вид - це звичайна біла плитка з пінополістиролу, на якій може бути видавлений певний малюнок. Таку плитку можна легко фарбувати акриловими або водоемульсійними фарбами.

Другий вид - це полістирольна плитка, покрита ламінатом і полімерним шаром з лицьового боку. Такі плитки можуть бути різних забарвлень, але самостійно фарбувати їх уже не можна.

При виборі плитки важливо звернути увагу і на якість її виготовлення. Правильні геометричні розміри матеріалу - це запорука якісної облицювання стельової поверхні. Чим сильніші похибки в розмірах плиток, тим гірше буде якість обробки. Форма кожної плиточки повинна бути строго квадратною, всі кути повинні бути прямими, а кожна сторона повинна бути ідеально рівною.

У всіх партіях лінійні розміри плиток повинні бути абсолютно однаковими. Якщо купити плитки, які хоча б трохи відрізняються в розмірах, то існує ризик, що обробка стелі вийде неякісною і все доведеться переробляти.

Куточки всіх плиток ні в якому разі не повинні бути загнутими або поламаними.