!
   
 
  Робочий кабінет вдома.  
 
   
 
11-09-2012  16:37:58


Сучасне життя вирізняється необхідністю багато і ефективно працювати, що підштовхує деяких фахівців облаштовувати робочий кабінет у себе вдома. Поставити робочий стіл біля вікна і книжкову шафу - це ще не кабінет.

Щоб створити відповідну обстановку, яка буде допомагати зосереджуватися в процесі роботи, в приміщенні, яке ви відвели під кабінет, необхідно знати декілька правил. Для початку, якщо це не окрема кімната, потрібно розділити приміщення на зони за допомогою звукоізолюючої перегородки.


Робочий кабінет вдома. - фото

Дизайн приміщення повинен відповідати зі звичним інтер'єром вашого робочого кабінету: освітлення, колірна обробка підлоги, стелі, стін і деталей інтер'єру, конструкція меблів.

Для тих, хто любить простоту, найкращим варіантом буде підлогове покриття, настелене високоякісним ламінатом, або ж можна зробити паркетну підлогу. Важлива якість покриття - безшумність.

Шпалери до кабінету потрібно підбирати в залежності від висоти стелі, якщо стеля низька, відмінно підійдуть шпалери з смугами, а високу стелю допоможе «знизити» оздоблення стін у вигляді панелей.

Обробку стелі роблять такою ж, як і в іншому приміщенні. Освітлення має бути спокійним і м'яким.


-----
Затеяли ремонт, а не знаете у кого купить новые окна? Обратитесь к профессионалам - металлопластиковые окна житомир. Высокое качество , справедливая цена.